Reklama na Facebooku

tel. 691 879 616 e-mail: kontakt@xseox.pl
tel. 691 879 616 e-mail: kontakt@xseox.pl
Przejdź do treści
Kampanie Reklamowe
Reklama Facebook Ads - zyskaj nowych klientów
Facebook jest zdecydowanie największą siecią społecznościową na świecie, a reklama w tym serwisie jest doskonałym narzędziem pozwalającym reklamodawcom kontaktować się ze swoimi użytkownikami. Wystarczy uświadomić sobie, że na tym portalu jest ponad 900 milionów aktywnych użytkowników Facebook z całego świata – jak więc facebook ads miałyby zostać pominięte w poszukiwaniu najbardziej skutecznych strategii marketingowych?

Dlaczego warto powierzyć mi swoją kampanie facebook ads?
Oferuje kilka sprawdzonych rozwiązań dotyczących reklam w serwisie Facebook. Dobieram je zawsze tak, by odpowiadały wymaganiom i budżetowi Klienta, niezależnie od tego, czy chodzi o używanie:

  • reklam społecznościowych,
  • reklam na stronie głównej
  • reklam sponsorowanych.

Reklama w serwisie Facebook jest idealnym sposobem na dotarcie do szerokich i niszowych rynków odbiorów. Razem z odpowiednimi narzędziami i swoją wiedzą potrafię zareklamować towar bądź usługą w stronę dokładnie określonej grupy odbiorców, w oparciu o określone informacje społeczne i geograficzne. Istnieje wiele sposobów na udoskonalenie kierowania, od danych demograficznych, takich jak wiek, płeć i lokalizacja, do danych opartych na zainteresowaniach lub szczegółowych kierunkach behawioralnych. Mam to wszystko w jednym palcu i nie zawaham się tej wiedzy użyć!

Niestandardowa reklama? Proszę bardzo!
Jestem w stanie również wedle życzenia budować odbiorców niestandardowych, aby dotrzeć do istniejących kontaktów, pomagając rozwinąć lojalność klientów i zwiększyć powtarzalne działania ze strony osób, które już znają promowaną markę. Mogę nawet stworzyć całą określoną organiczną odbiorców, w oparciu o analizę istniejącej bazę danych, aby znaleźć innych podobnych użytkowników serwisu Facebook.
Reklamy na Facebook’u są idealne gdyż można je dostosować do różnych celów kampanii, w tym w ramach swojej oferty facebook ads proponuje ukierunkowane np. na:

  • zwiększenie świadomości marki,
  • generowanie potencjalnych klientów,
  • zwiększenie ruchu na stronie,
  • rozwijanie zaangażowania odbiorców,
  • zachęcenia do instalacji aplikacji,
  • bezpośrednie konwersje.

Monitorowanie statystyczne
Dzięki połączeniu programu Facebook Insights i Google Analytics potrafię dla swoich Klientów szczegółowo opisać postęp kampanii. Obejmuje to raportowanie danych demograficznych dotyczące osób zaangażowanych w reklamy i strony – co stanowi niekwestionowany dowód moich działań i osiągniętych wyników. Zachęcam do skorzystania z mojej pomocy w kreowaniu kampanii reklamowej Facebook Ads.
Newsletter


xSEOx Marketing

Adam Kwiatkowski
ul. Lipowa 27, 55-040 Królikowice
+48 691 879 616
kontakt@xseox.pl

www.fb.com/xseoxmarketing
Wróć do spisu treści