Reklama Google Adwords

tel. 691 879 616 e-mail: kontakt@xseox.pl
tel. 691 879 616 e-mail: kontakt@xseox.pl
Przejdź do treści
Kampanie Reklamowe
Reklama Adwords - skuteczne kampanie, optymalizacja kosztów
    
Tajemnice marketingu internetowego znam od podszewki – dlatego mam przyjemność zaprezentować w swojej ofercie również kompleksowe rozwiązania obejmujące zarządzanie AdWords. Z chęcią podejmę współpracę z każdą firmą, która dąży do tego, by dołączyć do największych liderów na swoim rynku. Znając tajniki skutecznej kampanii reklamowej z udziałem Adwords potrafię wykorzystać jej potencjał na korzyść każdego przedsiębiorstwa działającego w eCommerce.

Dlaczego warto wybrać reklamę Adwords z moim udziałem?
Często klienci przychodzą do mnie, bo coś w organizowanej kampanii Adwords nie działa dobrze. Choć płatna stawka za kliknięcie nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem, w większości przypadków istnieją problemy, które można rozwiązać – ja w tej kwestii służę swoją pomocą. Zanim zacznę realizować całą kampanię badam całe zaplecze tego jak działa reklama Adwords – co choć pracochłonne, może stanowić najlepszą podstawę do skutecznej strategii reklamy. Koniec z kampaniami, które są ustawione na niską konserwację, a nie na najlepsze wyniki. Ze mną zmieni się to na korzyść, dużą korzyść.
Działam kompleksowo. Zanim przystąpię do planowania kampanii sprawdzę wszystkie czynniki ważne z punktu widzenia utrzymania kosztów poszczególnych kliknięć i w konwersji tych kliknięć w odniesieniu do potencjalnych klientów lub sprzedaży.  

Zapraszam tym bardziej, jeśli szuka się odpowiedzi, na któreś z poniższych pytań:
  • Czy moje kampanie są dobrze zorganizowane?
  • Czy śledzę poprawnie wszystkie konwersje?
  • Czy kieruję reklamy na wystarczająco dużo słów kluczowych?
  • Czy słowa kluczowe są komercyjnie cenne?
  • Czy dodaje zbyt wiele słów kluczowych do każdej grupy reklam?
  • Czy prawidłowo używam typów dopasowań słów kluczowych?
  • Czy reklama jest atrakcyjna i dobrze napisana?
 

Ze mną nie będzie żadnych wątpliwości. Zawsze w swoich kampaniach Adwords stosuje reklamy, słowa kluczowe i strony docelowe, które są ze sobą odpowiednie powiązane oraz nade wszystko używam funkcji, które prowadzą do lepszych wyników. Dbam o to, by zawsze optymalizacja raportów wyszukiwania była wystarczająca i dbam o równie wystarczającą liczbę wykluczających słów kluczowych.
W moich usługach proponuje także prawidłowo skonfigurowany remarketing i łączenie swoich strategii z bardzo użytecznym narzędziem jakim jest Google Analytics.

Każdy przedsiębiorca ma inne ważne zadania na swojej głowie, dlatego jest to zrozumiałe, iż może czuć się zagubiony w świecie Adwords, ale nie ukrywajmy, iż jeśli chce się odnieść sukces online ta dziedzina wymaga uwagi. Spokojnie. Zajmę się tym i zrobię to profesjonalnie!
Newsletter


xSEOx Marketing

Adam Kwiatkowski
ul. Lipowa 27, 55-040 Królikowice
+48 691 879 616
kontakt@xseox.pl

www.fb.com/xseoxmarketing
Wróć do spisu treści