Pozycjonowanie UK, DE, FR - Zagraniczne - Xseox Marketing

Pozycjonowanie za granicą

Dzisiejsi użytkownicy Internetu coraz częściej trafiają na strony www przez odpowiednią wersję językową wyszukiwarki Google. Chociaż dla sporej części Internautów domyślną wyszukiwarką jest Google.com, to nie brakuje także ruchu na lokalnych serwerach Google w Niemczech, Francji, Włoszech czy samej Anglii. Jeśli korzystasz z telefonu komórkowego za granicą, bardzo możliwe, że automatycznie trafisz na lokalną domenę – w Wielkiej Brytanii będzie to co.uk, w Niemczech końcówka .de, natomiast we Francji .fr. Korzystając z mojego wsparcia możesz zapewnić swojej witrynie odpowiednią pozycję także na tych zagranicznych wersjach Google.

Kto powinien skorzystać z mojej oferty?
Przedsiębiorcy i firmy prowadzące biznes za granicą bardzo często uzależnione są zarówno od pozyskiwania nowych klientów np. we Włoszech czy Niemczech, ale także od odpowiedniej strategii komunikacyjnej z już posiadanymi partnerami handlowymi za granicą. Przekazując w moje ręce zadanie wypozycjonowania swojej firmowej strony także pod kątem zagranicznych wyszukiwarek, zapewniasz sobie komfort i poprawiasz wizerunek przedsiębiorstwa. Jeśli Twoja strona będzie wysoko ulokowana na listach wyników wyszukiwania firm z Twojej branży w Niemczech czy Włoszech – docenią to zarówno nowi potencjalni klienci jak i stali odbiorcy, którzy poszukują kontaktu czy danych o produktach w wersji online.
Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą poza granicami kraju, tym bardziej musisz zadbać o odpowiednią pozycję swojej firmowej strony. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale rozumiem, jakie mechanizmy odpowiadają za podniesienie pozycji witryny w wynikach wyszukiwania, ale na bieżąco wprowadzam także nowe rozwiązania dla uatrakcyjnienia całej kampanii promocyjnej. Wybierając mnie, możesz mieć pewność kompleksowej obsługi wszystkich Twoich potrzeb w zakresie promowania adresu www w wyszukiwarce sieciowej oraz optymalizowania treści na samej witrynie.

Argumenty za wybraniem tej oferty

Samo pozycjonowanie to tylko krok wstępny do tego, aby zapewnić Twojej działalności odpowiednią widoczność w globalnej sieci. Konieczne jest także zadbanie o inne aspekty promocji witryny i jej budowy oraz funkcjonowania, na których znam się profesjonalnie:

  • optymalizowanie witryny, aby skutecznie wyświetlała się na różnych typach urządzeń (komputery stacjonarne, laptopy, netbooki, telefony komórkowe, tablety, telewizory itp.)
  • projektowanie interfejsu witryny w sposób zachęcający do pozostania na niej dłużej niż 3 minuty
  • planowanie elementów graficznych i design strony w sposób gwarantujący dłuższą ekspozycję przed okiem klienta
  • prowadzenie kampanii adwords
  • tworzenie historii witryny, generowanie pozytywnych komentarzy i wpisów na temat prowadzonej działalności, marketing szeptany.

Decydując się na współpracę ze mną, wszystkie te usługi może mieć w jednym, kompleksowym pakiecie gwarantującym całkowitą satysfakcję.

Pozycjonowanie stron UK
Pozycjonowanie stron DE
Pozycjonowanie stron IT
Pozycjonowanie stron FR