Pozycjonowanie Stron Www

Wyprzedź konkurencję!

Pozycjonowanie stron internetwych

Posiadanie własnej strony internetowej to dziś po prostu konieczność. Nie ważne, czy prowadzą Państwo sklep, lokalną firmę lub nieco większe, krajowe (bądź też zagraniczne) przedsiębiorstwo. Biznes wymaga reklamy, a Internet to nowe, prężne i bardzo dochodowe medium, które dociera do potencjalnych Klientów z całego świata. Co więcej, statystyki i badania medialne podkreślają, że Internet to najszybciej rozwijające się mass-medium na świecie. To właśnie w Internecie drzemie największy potencjał reklamowy, który przedsiębiorcy i właściciele stron starają się przekuć we własny sukces. Dlatego pozycjonowanie stron jest niezbędne dla każdej strony, w każdej branży. Cieszy fakt, że coraz więcej właścicieli firm to rozumie i decyduje się najpierw na zbudowanie profesjonalnego portalu, aby później zlecić audyt i optymalizację SEO, po czym przejść do działań związanych z samym pozycjonowaniem witryny w Google. Cieszę się również, że znaleźli się Państwo na tej stronie – to właśnie w tym miejscu chciałbym zaoferować kompleksowe usługi związane z pozycjonowaniem stron.

Czym jest pozycjonowanie stron i czy każda strona tego potrzebuje?

To pytanie zadawane jest bardzo często przez osoby, które dopiero wchodzą w świat Internetu. Rozumiem, że pozycjonowanie stron www, bycie online, RWD, anchory, linki i inne zagadnienia z tej tematyki mogą po prostu przytłoczyć, jednak warto postawić sprawę jasno – bez pozycjonowania żadna strona nie ma szans na trafienie do użytkowników Internetu, czyli do potencjalnych Klientów. To tak, jakby otworzyć firmę lub sklep na samym końcu ciemnej ulicy, zasłonić rolety do biura i nie wywiesić żadnego banneru czy też oferty – bez reklamy żadna firma nie będzie prosperować. Podobnie jest ze stroną – aby mogła przynieść korzyści, musi trafić do potencjalnego grona odbiorców. Internauta musi mieć szansę, aby trafić na Państwa stronę. Po to właśnie potrzebne jest pozycjonowanie stron. Czym jest pozycjonowanie? To cały szereg prac nad stroną (i poza stroną), których celem jest zasugerowanie robotom wyszukiwarek internetowych, na jakie frazy mają promować witrynę. Gdy algorytm uzna, że portal jest wartościowy dla internauty na dane zapytanie (frazę kluczową), wyświetli go wysoko w wynikach wyszukiwania, gdy internauta wpisze daną frazę w wyszukiwarkę. Pozycjonowanie stron zmusza wyszukiwarkę, aby wyświetlała promowany serwis jak najwyżej, gdyż tylko te strony przyciągają uwagę osób szukających produktów/usług w sieci. Cały problem polega na tym, że Google nie publikuje żadnych gotowych rozwiązań czy przepisu na to, jak sprawić, aby algorytm promował daną witrynę. Dlatego pozycjonowanie stron to proces trudny, wymagający lat doświadczeń, aktualizowania wiedzy (algorytm ciągle się zmienia; coś, co działało dwa lata temu dziś może przynosić więcej szkód, niż pożytku). Co więcej, za nieprzemyślane działania lub próby agresywnego pozycjonowania na niewłaściwe frazy, algorytmy wyszukiwarek mogą ukarać stronę, która całkowicie może zniknąć z listy wyszukiwania. Od lat prowadzę testy na własnych stronach, sprawdzam nowe rozwiązania i gdy działają – wdrażam je do kampanii SEO. Dzięki temu moi Klienci mają pewność, że ich strony pozycjonowane są w sposób bezpieczny i skuteczny.

Jakie korzyści przynosi pozycjonowanie stron?

Jak już wspomniałem, pozycjonowanie stron to proces, który pozwoli na wyświetlenie Państwa strony jak najwyżej w wynikach wyszukiwania. To prosta droga, aby dotrzeć do nowego grona potencjalnych odbiorców. Zatem śmiało można założyć, że pozycjonowanie stron gwarantuje:

  • większą liczbę odwiedzających na stronie,
  • większą liczbę transakcji zawartych na stronie,
  • większą sprzedaż produktów i usług,
  • możliwość rozwoju firmy na rynek krajowy i zagraniczny.

Pozycjonowanie stron gwarantuje to, co każda inna udana forma reklamy. Oczywiście tylko wtedy, gdy forma promocji zostanie przemyślana – czyli w przypadku pozycjonowania, gdy cały proces zostanie wykonany rzetelnie, bezpiecznie i w taki sposób, aby strona każdego dnia zyskiwała coraz to wyższe pozycje.
Wysokie pozycje w Google – profesjonalne pozycjonowanie każdej strony

Od lat specjalizuję się w przygotowywaniu, prowadzeniu i nadzorowaniu kampanii SEO dla moich Klientów. Pozycjonuję strony firmowe, sklepy oraz blogi. Zajmuję się stronami komercyjnymi/firmowymi oraz prywatnymi projektami internetowymi (należy pamiętać, że każda strona wymaga pozycjonowania, nie ważne, czy to portal o ujęciu biznesowym, czy też hobbystycznie prowadzony blog kulinarny lub motoryzacyjny). Jeżeli chcą Państwo, aby stronę odwiedzało więcej internautów, którzy jednocześnie staną się potencjalnymi klientami – chętnie podejmę się tego zadania, przygotowując wycenę, proponując konkretne rozwiązania i sumiennie wdrażając je krok po kroku. Wystarczy kontakt i prezentacja swojego portalu, abym dokonał darmowej wyceny i zaprezentował przejrzyste warunki współpracy. Jeżeli nie posiadają Państwo własnej strony – również zapraszam do kontaktu. Prócz kompleksowych usług pozycjonujących, specjalizuję się również w tworzeniu stron. Bez problemu przygotuję projekt witryny, zajmę się wdrożeniem (jednocześnie dbając o aspekty SEO, czyli dobór fraz i optymalizację witryny onsite) i po zakończeniu prac związanych budową, przystąpię do realizacji ustalonego planu marketingowego, którego celem będzie zdobycie jaki najwyższych pozycji w Google na najważniejsze dla Państwa branży frazy.

Każdy, kto podejmie współpracę ze mną może liczyć na:

  • przejrzystą umowę na czas nieokreślony/określony,
  • pełne zaangażowanie w projekt na każdym etapie (począwszy od audytu SEO, optymalizację, dobór fraz, aż po realizację planu marketingowego i raportowanie pracy),
  • wysoką jakość usług, pełne doradztwo w zakresie SEO,
  • terminowość i wieloletnie doświadczenie poparte sukcesami,
  • dużo innowacyjnych i sprawdzonych w świecie SEO pomysłów.