Pozycjonowanie Sklepów Internetowych

Sprzedawaj więcej!

Pozycjonowanie sklepów www

Jeszcze dekadę temu sklep internetowy kojarzył się z wielką inwestycją i ogromnym zapleczem teleinformatycznym. Dzisiaj, za sprawą uniwersalnych kodów i szablonów sklepów internetowych oraz dzięki łatwo instalowanym modułom i dodatkom, możliwe jest praktycznie bezkosztowe zaimplementowanie funkcji sklepu internetowego do dowolnej witryny internetowej, forum specjalistycznego czy platformy komunikacyjnej. Oferuję Państwu kompleksową obsługę w zakresie pozycjonowania Państwa sklepu internetowego, dzięki czemu w krótkiej perspektywie czasowej będziemy w stanie wspólnie opracować strategię przyciągnięcia nowej licznej grupy klientów właśnie pod Państwa adres www.

Doświadczenie i pracowitość – tym się wyróżniam
To co wyróżnia ofertę przygotowaną i realizowaną przeze mnie, to ogromne doświadczenie – jestem na rynku praktycznie od kiedy tylko handel przez Internet i wyszukiwanie informacji o produktach i usługach online dotarło do Polski. Do doświadczenia natomiast dokładam ogromną pracowitość i wytrwałość w dążeniu do założonych celów, co przy pozycjonowaniu Państwa stron www ma ogromne znaczenie.
Aby podnieść pozycję Państwa witryny w najpopularniejszym silniku wyszukiwania Google, stosują następujące strategie i instrumenty:

  • kampanie AdWords
  • optymalizacje kodu strony www
  • zamieszczanie unikalnych i jakościowych treści nastawionych na konkretną grupę klientów, Internautów czy demograficzną
  • marketing wizualny
  • linkowanie zewnętrzne i wewnętrzne
  • marketing szeptany i rekomendacje, pozytywne komentarze, opiniowanie online

Wszystkie powyższe instrumenty i narzędzia muszą być wykorzystywane sprawnie, ale co ważniejsze – regularnie. Moją najmocniejszą stroną jest bardzo szybkie generowanie jakościowych treści, a to właśnie przygotowanie unikalnych tekstów pod konkretną grupę odbiorców często robi w marketingu sieciowym największą różnicę.

Indywidualne przygotowanie oferty
Skontaktuj się ze mną, a przedstawię portfolio moich zrealizowanych kontraktów i partnerów handlowych, którzy pozytywnie oceniają tempo realizowanych przeze mnie kolejnych etapów pozycjonowania. Wszystko po to, aby Twój sklep internetowy – bez względu na asortyment czy faktyczny region oddziaływania – szybko znalazł się w wynikach wyszukiwania wyżej od konkurencyjnych sklepów online. Ostatecznie jednym z decydujących czynników jeśli chodzi o pozyskanie klienta internetowego dla swojego wirtualnego sklepu, jest właśnie pozycja w wyszukiwarce online. Jeśli klient ma do wyboru dziesięć adresów internetowych – nie porówna ceny nawet na połowie z nich. Ograniczy swój wybór do maksymalnie trzech najwyżej spozycjonowanych sklepów internetowych i na koniec wybierze wcale niekoniecznie ten z najlepszą ceną, ale być może ten z najlepszym interfejsem i najwygodniejszą obsługą lub najbardziej uporządkowaną wizualnie treścią. Z moją pomocą, będzie to właśnie Państwa sklep internetowy.