xseox marketing

Monitoring dostępności stron

MonitWeb - monitoruj stan swojej strony internetowej

Monitweb to jedno ze skuteczniejszych narzędzi, dzięki którym możemy monitorować swoją stronę internetową. Z pewnością tak duża ilość danych pomoże nam w skutecznym zarządzaniu naszą witryną oraz sprawi, że będziemy zarządzali nią efektywnej. Czym zatem jest ten serwis, jak działa i dlaczego warto z niego korzyść? Szczegóły poniżej.

Czym jest monitweb?

Monitweb to system monitoringu i analizowania stron internetowych. Monitoring sprawdza daną stronę internetową co x minut ( ustala je sobie użytkownik) i określa status http strony. System oferuje kompleksowy i całodobowy monitoring witryny www, a także podaje dostępność stron internetowych. Z tego narzędzia dowiemy się również informacji o stanie i działaniu hostingów, na których nagrane są witryny. Sprawdzany jest zatem np. czas odpowiedzi z serwera i określana jest sytuacja – czy serwery nie są przeciążone. Monitweb umożliwia sprawdzanie, czy istnieje ciąg znaków oraz umożliwia odpowiadanie kodem 200 podczas włamania. Monitoring stron internetowych posiada również powiadomienia sms oraz e-mail, dzięki którym możemy otrzymywać wybrane komunikaty w formie wiadomości. Oprócz tych funkcjonalności monitweb oferuje również monitoring treści.

Dlaczego warto skorzystać z tej usługi?

Monitorowanie stron internetowych jest niezwykle korzystne pod wieloma względami. Pierwszym powodem, dla którego warto korzystać z takich systemów, jest nadzorowanie działania strony. Obecnie nawet krótka nieobecność witryny w sieci to duże straty wizerunkowe oraz wymierne — finansowe, gdyż klienci nie będą mogli skorzystać z naszej oferty. Duża ilość danych pomaga odpowiednio zarządzać czy rozwijać naszą stronę www.

Sama usługa również jest korzystna pod wieloma względami. Pierwszym plusem jest możliwość 7-dniowego darmowego testowania serwisu. Dzięki temu będziemy mogli sprawdzić, czy serwis spełnia naszemu sługi. Chcąc korzystać z monitorowania strony internetowej w dalszym ciągu, będziemy mieli również możliwość wybrania kilku różnych planów o różnych konfiguracjach, długościach i cenach. Dzięki temu możemy bardzo dobrze dobrać usługę do naszych wymagań. Ogólnie serwis wyróżnia się na tle innych podobnych — funkcjonalnością, niezawodnością, działaniem czy ofertą. Dodatkową bezpłatną opcją jest również darmowy antywirus oraz monitoring czy nasza strona nie znalazła się na listach antywirusów jako szkodliwa. Sam system posiada też czytelne wykresy i przyjazny interfejs, dzięki którym zarządzanie danymi jest bardzo komfortowe. Dużym plusem usługi są również konkurencyjne ceny. Dzięki nim możemy skorzystać z usługi na wysokim poziomie w przystępnej cenie. Marka podchodzi w indywidualny sposób do każdego zlecenia oraz klienta. Dzięki temu możliwe jest ustalenie indywidualnego planu wraz z indywidualną funkcjonalnością. Korzystając z tej opcji, można zamówić usługi niestandardowe lub jeszcze lepiej dopasowane niż te podstawowe. System cieszy się też wieloma pozytywami ocenami oraz wieloma zadowolonymi klientami.


Przejdź do systemu MonitWeb
Copyright © 2020 – 2022 Xseox Marketing. Najwyższy standard pozycjonowania
crossmenu