Administracja stronami

Zostaw to mi i śpij spokojnie!

Administracja Stronami

Zadaniowość związana ze stronami internetowymi nie ogranicza się do ich zaprojektowania oraz stworzenia, po których to można już całkowicie spocząć na laurach. Co jakiś czas należy podjąć dodatkowe działania, aby zapewnić stronie pełną sprawność, zgodną z aktualnymi, zmieniającymi się raz po raz technologiami. Ogólnie określa się to jako administracja stronami. Dodatkową kwestią jest konieczność usuwania ewentualnie powstałych usterek, a jeszcze innym tematem dokonywanie aktualizacji względem swojej oferty. W ramach tego tematu mogę wiec zaproponować szereg działań, w zależności od zapotrzebowania zgłaszanego przez danego klienta.

Istota poprawnej administracji stronami
Ciągłość funkcjonowania strony internetowej w pełni poprawnym kształcie jest istotne z wielu przyczyn, nie tylko reprezentacyjnych, ale także przekłada się to na otrzymywanie zamówień, a także ogólne pozyskiwanie klientów. Jeśli ktoś raz wejdzie na stronę, która akurat nie będzie działa, nie powróci już do niej by sprawdzić czy coś się zmieniło – jest to wtedy stracony czasem bezpowrotnie kontakt. Dlatego tak ważna jest profesjonalna administracja stronami, którą oferuję.
W ramach prowadzonych przeze mnie działań w tym zakresie realizuję między innymi:

  • aktualizacje stron,
  • naprawy powstałych błędów,
  • zmiana wersji php,
  • dodawanie treści,
  • drobne zmiany w kodzie strony.

Dzięki temu można spać spokojnie wiedząc, że ani na stronie nie znajdują się żadne uchybienia, ani także że samodzielnym wprowadzaniem tak istotnych zmian nie narazi się strony na większe usterki.